Kamerzysta i fotograf na wesele

Fotograf i kamerzysta na wesele

Jest to najczęściej wybierana opcja przez nasze Pary Młode. Zlecając nam wykonanie zdjęć i filmu ślubnego, masz pewność, że zarówno fotografie, jak i film weselny będą ze sobą spójne. Zapewniamy doskonałą obsługę oraz stworzenie pamiątek na najwyższym poziomie. Oferta łączona to rozwiązanie dla każdego. Naszym celem jest zapewnienie usług fotografa i kamerzysty, które są przystępna cenowo, przy nieustannym doskonaleniu korzyści dla naszych Par Młodych. Zdjęcia i film wykonane są przez jedną firmę, której członkowie przez lata wspólnej współpracy rozumieją się bez słów. Daje to dużo wyższą jakość finalną, ponieważ zarówno kamerzysta na wesele, jak i fotograf nie wchodzą sobie nigdy w drogę, dbając o najmniejszy detal.

Każda realizacja obsługiwana jest przez 3-osobową ekipę. Dwóch operatorów kamery oraz fotograf weselny to zespół konieczny, aby zrealizować materiał zbieżny z naszym portfolio. Dron jest u nas standardem – nie pobieramy za niego żadnych dodatkowych opłat. Wstawki z powietrza sprawiają, że film jest bardzo nowoczesny. Zawsze rejestrujemy zdarzenia w trakcie przygotowań. Nie warto z tego rezygnować, ponieważ jest to doskonały moment na świetne kadry do teledysku ślubnego oraz chwila na wymianę doświadczeń z ekipą w zakresie wesel. Jesteśmy z Wami w tym dniu od przygotowań do oczepin – wszystkie ważne i wzruszające momenty zostaną uwiecznione przez naszego kamerzystę i fotografa.

Miesiąc przed weselem wysyłamy do Was ankietę, która ma na celu doprecyzowanie oczekiwań. Nie ograniczamy Was co do długości materiału. Mamy świadomość konieczności dostarczania spersonalizowanych produkcji, dlatego możecie określać długość poszczególnych elementów, utwory i wiele innych. Materiał filmowy podlega masteringowi dźwięku oraz koloryzacji obrazu a fotografie są poddawane starannej obróbce technicznej. Dostaniecie ich aż 500. 

Okey, ale co z dojazdem i terminem oddania?

To podstawowe pytanie, jakie słyszymy, gdy klient wybiera naszego fotografa i kamerzystę na wesele, aby zrealizowali małe dzieła sztuki z ich najważniejszego dnia w życiu. Dojazd na terenie całej Polski jest absolutnie za darmo. Materiały w 2018 oddajemy 30-45 dni po weselu. Jesteśmy w trakcie przeorganizowania procesów montażowych, dlatego w 2019 naszą misją jest oddawanie materiału do 21 dni po weselu!

 

Podsumowując:

  • 2 operatorów kamery
  • Fotograf
  • Realizacja od przygotowań do oczepin
  • Spersonalizowany film główny
  • Teledysk ślubny
  • Ujęcia z powietrza
  • 500 fotografii po profesjonalnej obróbce graficznej
  • Indywidualny opiekun klienta
  • Dojazd gratis

 

 

Inwestycja  5400 zł