Damian

Założyciel marki Sdron gdzie realizowane są pamiątki ślubne szyte na miarę oraz Neuro-media będącym Mediahouse’m produkującym spoty reklamowe dla firm. Zakochany w planowaniu procesów. Swoją karierę zaczał jako manager pionu zarządzania w domu produkcyjnym filmy korporacyjne oraz filmy pełnometrażowe.

Krzysztof

Magistrer sztuki operatorakiej. Zajmuję się produkcją i postprodukcją fotografii i video. Tworzy filmy fabularne, dokumentalne i reklamowe. Współpracował m.in. z: Sony Music, 4F, Formotiva, Aflofarm, czy BudujMasę.pl. Lider całego pionu operacyjnego w firmie. W swojej karierze wyprodukował kilkadziesiąt produkcji filmowych.

Dawid

Wasz główny kontakt i głos firmy Sdron. Jest głównym handlowcem i opiekunem klienta. Wasze sprawy konsultuje bezpośrednio z Damianem i Krzysztofem dlatego na odpowiedź potrzebuje do 30 minut w godzinach pracy. Człowiek rzetelny i bardzo zorganizowany. Jego pasją są podróże i motoryzacja.

Kinga

Świat postrzega z perspektywy obiektywu. Każda chwila życia nasycona jest dla niej pięknem wartym uwiecznienia. Artystka spełniona.

Jakub

Oddany fan Pawła Edelmana i Romana Polańskiego. Nie wiadomo do końca, czy to on uczył się od nich, czy oni od niego. Niepoprawny perfekcjonista.

Wiktoria

Karolina

Jej hobby to uwiecznianie ruchu ciał niebieskich na bezchmurnym, nocnym niebie. Realizowała swoje nagrania w każdym zakątku Świata. Żaden ruch nie jest jej obcy.

Mateusz

Kiedy ma w ręku kamerę, zawsze świetnie się bawi. Potrafi być jak dziecko z ulubioną zabawką, jednocześnie operując nią sprawnie niczym agent 007 swoim autem.

Kamil

Posiada doświadczenie w filmowaniu wszystkiego. Nagrywał pod wodą, w samolocie, jak i podziemią. Prawdziwy skarb

POZNAJ OPINIE O SDRON

Jesteśmy pewni, ze Ty również będziesz zadowolony z naszych usług. Przeczytaj opinie innych klientów

Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa i kamerzysty na wesele. Teraz, gdy jest już po całym wydarzeniu absolutnie nie żałujemy swojego wyboru. Polecamy każdemu, kto jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości! Zdjęcia i film cudowne! Jesteśmy zachwyceni!

Kamila Dębkowska

Niesamowita serdeczność i profesjonalizm. Nie sądziłem, że film z mojego ślubu i wesela przeniesie mnie z powrotem do tych cudownych chwil i pozwoli mi przeżyć to raz jeszcze. Cudowne, fantastyczne, ale przede wszystkim profesjonalne i nowoczesne nagranie. SDRON – jesteście NAJLEPSI !! DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE

Mateusz Zaorski

PORADY EKSPERTÓW SDRON

# 29 Dekoracja kościoła

Czytaj więcej
Pisaliśmy już o dekorowaniu sali, jego przewodnich motywach oraz jakie pomysły warto zastosować. Dzisiaj przyszedł czas na omówienie zagadnienia, jakim jest aranżacja w kościele, co warto wykorzystać, jakie rozwiązania są najbardziej popularne. Zapraszamy do artykułu! Najbardziej wiodącym pomysłem na dekorację w kościele jest oczywiście dekorowanie ołtarza, aleję oraz wejścia do kościoła kompozycjami kwiatowymi. Warto wiedzieć, że takiej dekoracji już nie zabiera się z kościoła, co proboszcz kościoła bardzo ceni. Państwo Młodzi w tym wyjątkowym dniu są głównymi bohaterowi, więc niczym prawdziwe gwiazdy mogą wkroczyć do kościoła po czerwonym dywanie prowadzącym do ołtarza. Po drodze znajdują się jeszcze dodatkowo rozstawione świeczniki, kwiaty oraz efektowne wazony. Wejście, także nie zostaje...

# 28 Dekoracja weselnego bufetu

Czytaj więcej
Na weselach niejednokrotnie można spotkać się z tym, że Pary Młode dodatkowo decydują się na bufet z ciepłymi bądź zimnymi daniami. Jest to z pewnością dodatkowa atrakcja kulinarna, w którą warto zainwestować. Jednak warto również sprawić by miejsce, dla którego będzie przeznaczony bufet wyglądał ciekawie i estetycznie. Zachęcam o wyszukanie stylowych, efektownych mebli, które będą stanowiły oprócz praktycznego zastosowania, element dekoracyjny. Warto zastosować niekonwencjonalne pomysły, np. Wykorzystanie jako półki odpowiednio ozdobionej drabiny. Trzeba pamiętać, by dekoracje zostały tylko dekoracjami, to znaczy nie powinny utrudniać gościom oraz obsłudze dojścia do potraw. Wszystko powinno tworzyć spójną całość i pasować do innych elementów na sali. Dobrym pomysłem jest zastosowanie ekspozycji jedzenia...

# 27 Dekoracja ślubna, a Urząd Stanu Cywilnego

Czytaj więcej
Urząd Stanu Cywilnego pod względem estetycznym nie wydaje się zbyt atrakcyjnym obiektem. Wiele urzędów zabrania wprowadzanie jakichkolwiek zmian, a jedyną ozdobą są kwiaty na stole urzędnika. Coraz więcej par jest za wyjściem z bardzo oficjalnych ścian urzędu w inne, bardziej urokliwe miejsce, jednakże na to musi być potrzebna zgoda samego urzędnika. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy wskazówki, które pomogą Wam łatwiej przekonać pracownika USC do udzielenia ślubu we wskazanym przez Was miejscu. 1. Wybrane miejsce musi odpowiadać kilku ogólno- przyjętym wymaganiom przez urząd tzn. Musi być godny i odpowiadający tak ważnej uroczystości. 2. Powaga USC musi być zachowana, dlatego jeśli zdecydowaliście się na salę restauracyjną, możecie napotkać się ze...

# 26 Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej na wieczór panieński

Czytaj więcej
Wieczór panieński jest zwykle organizowany przez świadkową oraz przyjaciółki Panny Młodej. Pomysłów i inspiracji na to ważne wydarzenie jest mnóstwo - niezależnie jednak od tego, w jaki sposób będziecie je celebrować, ważny jest wybór prezentu dla kobiety z okazji jej zamążpójścia. Co zatem jej podarować? Oto kilka pomysłów, co może stać się ciekawym prezentem: ⦁ Podwiązka z niebieskimi elementami Według zwyczaju, podwiązkę wręcza świadkowa, która pełni rolę głównego organizatora na weselu. Podwiązka jest praktycznym i ważnym prezentem, ponieważ zgodnie z przesądami, Panna Młoda powinna mieć na sobie niebieską podwiązkę - nową, pożyczoną, lub starą. ⦁ Bielizna na noc poślubną Zmysłowa, dobrej jakości bielizna to...
Więcej porad