Wideofilmowanie ślubów Łódź

Wideofilmowanie wesel Łódź - sdron.plWideofilmowanie wesel Łódź

Zaczynacie powoli planować Wasz wyjątkowy dzień ślubu i wesela? To już najwyższy czas, aby zarezerwować profesjonalnego kamerzystę, który stworzy znakomitą pamiątkę w postaci filmu ślubnego. Odświeżenie tych niesamowitych momentów zawsze będzie na wyciągnięcie ręki. Wideofilmowanie wesel jest usługą, na którą decyduje się większość Par Młodych. Choć zdjęcia są doskonałym nośnikiem wspomnień, to właśnie za pomocą filmu zarejestrujemy dźwięk, ruch oraz wszystkie najważniejsze wydarzenia. Kiedy silne emocje już opadną, na spokojnie obejrzycie przebieg Waszego wesela – gwarantujemy czas pełen wzruszeń. Jednak największą frajdą będzie powrót do filmu ślubnego za kilka lat, gdy obraz ślubu w Waszej pamięci nie będzie już tak dokładny i wyraźny.

Bardzo ważne:

  • Należy pamiętać, że poszukiwania kamerzysty na przyjęcie weselne trzeba rozpocząć ze sporym wyprzedzeniem – im wcześniej, tym lepiej,
  • Optymalnie jest to czas około 18 miesięcy przed planowanym ślubem,
  • Filmowanie ślubów i wesel to złożony proces, który wymaga dużego zaangażowania –  również ze względu na dużą popularność usługi, znalezienie terminu może nie być łatwą sprawą,
  • Kamerzysta powinien dokładnie znać oczekiwania i preferencje młodej pary, aby przygotować najwyższej jakości materiał. Z tego względu warto poświecić trochę czasu na wspólne konsultacje.

Zajmujemy się profesjonalnym wideofilmowaniem wesel na terenie Łodzi oraz całej Polski. Jesteśmy pewni, że przygotowana oferta, w pełni zaspokoi Wasze potrzeby, a finalny efekt będzie pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – z głową pełną świeżych, kreatywnych pomysłów. Zdobyte doświadczenie ułatwia nam filmowanie i montaż unikalnych filmów ślubnych – możecie również liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prezentowanych usług wideofilmowania w województwie łódzkim, gdzie działamy na co dzień. Realizujemy również zlecenia w innych miejscach Polski bez dopłat za dojazd.

 

Film ślubny

Czy istnieje lepszy sposób na zatrzymanie i utrwalenie niepowtarzalnych chwil, które przeżyjecie podczas Waszego najważniejszego dnia, niż profesjonalny film ślubny? My sądzimy, że nie – za tym stwierdzeniem kryją się lata doświadczenia i osobiste obserwacje zachwyconych klientów. Zdjęcia ślubne nie są w stanie oddać ulotności tych przepięknych momentów, choć stanowią równie cenną pamiątkę – razem z filmem tworzą idealny duet, a odświeżanie wspomnień zawsze będzie prawdziwą przyjemnością. Szczególnie jeśli kamerzysta uchwyci wszystkie najważniejsze  chwile w sposób chwytający za serce. Należy wspomnieć, że prawdziwy profesjonalista wideofilmowania pracuje dyskretnie i jest prawie niezauważalny, dzięki czemu nie zakłóca przebiegu przyjęcia i zabawy gości. Serdecznie zapraszamy na wspólne konsultacje dotyczące filmu ślubnego w Łodzi – razem z pewnością ustalimy najlepszy plan działań.

Każdy z naszych filmów to w pełni personalizowania produkcja filmowa. Macie wpływ na długość całościowego materiału ale i też na poszczególne elementy w finalnym produkcie. Do każdej produkcji dostajecie dynamiczny  teledysk ślubny złożony z najciekawszych zdarzeń zarejestrowanych w dnu wesela.

 

 

  • Spersonalizowany film co do długości, kadrów, utworów i innych,
  • Teledysk ślubny,
  • Ujęcia z przygotowań i błogosławieństwa,
  • Ujęcia z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami,
  • Ujęcia z przyjęcia weselnego wraz z oczepinami (do około 1 w nocy),
  • Opcjonalnie krótka sesja plenerowa w dniu ślubu.

 

Inwestycja  4200 zł